Konec zakázkové tvorby!

Štítky: 

Vzhledem k okolnostem i našim tužbám ohlašujeme ukončení zakázkové tvorby a uzavření provozovny na Křenové ulici. Na stávající adrese budeme k nalezení ještě do 30. 4. 2009.

Po mnoha úvahách, nočních spikleneckých schůzkách a raních kocovinách oznamujeme ukončení zakázkové tvorby. Již brzy se však můžete těšit na naše nové minikolekce šatiček určené k prodeji, můžete nás také kontaktovat, budete-li potřebovat jakékoli návrhy, snad z vyjímkou těch nemravných.

Všem našim milým zákazníkům se tímto omlouváme a doufáme, že Vám občas uděláme radost některou z našich ucelených minikolekcí, jejichž tvorbou se máme v úmyslu momentálně zabývat, a které budou v prodeji jak na tomto našem webu, tak na webu fler.cz. Jen pro zajímavost, jako první na vás nejspíš vybafne kolekce pyžamek :).

Dále, vzhledem k větší časové (i tvůrčí) svobodě, která jak doufáme s omezením zakázkové tvorby příjde, budeme mít větší prostor i pro tvorbu návrhů. Chcete-li tedy navrhnout nejen šaty, ale třeba i scénické či reklamní kostýmy, rádi Vám s tím pomůžeme.

Kdo má u nás rozešity nějaké šatičky, nemusí se děsit, samozřejmě všechny včas dokončíme.

Komentáře

To ukončení znamená, že svoji manželku po 30.4. uvidím doma dříve než je dvacátá hodina? Tak hurá - manžel.

No pokud začneš po 30. 4. chodit dřív domů... :)

ach jo, ach jo, tak to je skoda, ze to balite, i kdyz to chapu, ale kdo mi ted tedy usije ty saty z toho praveho thajskeho rucne tkaneho hedvabi to tedy fakt nevim...

Nicmene - nova pyzama i trika se hodi vzdycky, tak se tesim, petule

Přidat komentář