Děti, mír a umění

Štítky: 

Peťka je slavná. Jen se nám s tím zapoměla pochlubit. Přiložený obrázek namalovala ve věku 9 let a vyhrála s ním národní kolo soutěže Děti, mír a umění. Obrázek byl následně vytištěn na pohlednice v nákladu 100.000.000 kusů. Pohlednice, které se neprodaly, má Péťa doma.

Kdo pozná co je na obrázku, vyhraje zajímavou cenu. Odpovědi můžete psát do komentářů pod tento článek, časem vyhlásíme jak vítěze, tak výhru.

Komentáře

Nedělají tam nějaké bubliny? Jako bublifukem třeba?

Ahoj holky,
jakozto mlady nadseny prirodovedec, troufam si tvrdit, ze na obrazku jsou moji nemene nadseni "kolegove", dychtive pozorujici prirodniny pod mikroskopem :-)
Pa Jana

Zatím jste oba dva vedle a jeden z vás jak ta jedle :). Takže čekáme na další odpovědi :)

Jestli to ruzove neni telo mikroskopu, ale telo detatka, pak ty "bubliny" nejsou kolecka mikroskopu. Ale nemuzu se zbavit myslenky na male pozorovatele :-)

takze: nejsou to teda aspon lupy?

Jana

Ano ano, přihořívá. Skoro všechny ty děti mají lupy. Asi nepoužívaji Head and Shoulders...

Zdá se mi, že přes lupu pozorují ta zvířátka na stole, ale trochu to také vypadá, že dvě děvčátka drží takový ten cvikr na tyčce.

Jen vám prozradím, že ty věci na stole (které opravdu děti prohlížejí), nejsou zvířátka.

...a co takhle znamky?
ty se taky pozoruji lupou
a naky ctverecky ty deti maji
(az na toho motyla).
Jana

tak předchozí nápad o poštovních známkách mi přijde blízko, ale já mám pořád dojem, že mají místo lupy v ruce brýle...ale známky vypadají reálně.

Tak já myslím že to můžeme uzavřít, opravdu jsou to známky. Jinak správná odpověď by tedy měla být Filatelisté, tak se totiž obrázek jmenuje, ale trvat na tom takhle doslova, tak se Peťka těch pohlednic nikdy nezbaví. Výhrou jsou totiž ty neprodané pohlednice. Je jich něco přes 99.999.300. Takže Jano, až seženeš 3 kamiony, dej vědět, můžes si pro ně přijet :).

Jano, gratuluji :)))))

skoda ze uz je soutez ukoncena...chtela jsem vyhrat...alespon bychom meli v zime cim topit:)

Jana se nám nějak neozývá... že by o výhru nestála? A co kdybychom ji změnili? Co třeba takhle jedna pohlednice poštou zaslaná, vlastnoručně naší velikou umělkyní Peťkou podepsaná?

Stačí napsat adresu - třeba na e-mail, ať tady nestraší a pohlednici bryskně pošleme!

Ahoj :-)

to jsem rada :-)

o cenu urcite stojim a vzala bych si tech pohlednic i vic nez jednu. Budu je rozesilat, rozdavat a hlasat autorcinu slavu :-)

muzete mi je poslat po Blance nektere pondeli (kolik unese?)
diky.

Jana

Přidat komentář