foto

Hledání ztraceného času

Štítky: 

Aby pan Ňuňátko neřekl, že tady pořád cpeme jenom jeho fotky (i když, v poslední době to zrovna nepřeháníme...), tak tady je něco z mé temné minulosti.

Pořádek musí být

Štítky: 

Máte-li pocit, že jste pořádkumilovní (já rozhodně ne), pak vězte, že proti Ursu Wehrlimu jste úplní žabaři.

The Art of Clean up

Jindra

Štítky: 

Prezenační foto pro Jindru Vodičku, tvůrce Tvora a dalších živých věcí. K focení si nepřivedl vizážistku, místo toho si ale na místě vytvořil vlastní osvětlení z LED pásky a pingpongových míčků.

Jindra, autor živých věcí

Tvor

Štítky: 

Tvor. Interaktivní svítidlo, aneb lampa, která hledá tmu. Nevíte-li, co to plácám, pak vězte, že jde o lampu přímo převratnou. Nesedí si totiž jen tak líně na stole, jak má většina obyčejných lamp ve zvyku, ale naopak se sama aktivně rozhlíží po svém okolí a hledá nejtemnější místo. Poté, co Tvor takovéto místo nalezne, nelení a vydává se vnést světlo přímo do jeho středu. Čímž se ovšem nejtemnější místo poněkud přesune a tak tvorovo hledání tmy nikdy nekončí.

Tvor pohlíží do temných dálek
Tvor a jeho autor, Jindřich Vodička
Na tvora přilákáte nejen děti...
...ale i krásné ženy.

Vánoce na Zelňáku podruhé

Štítky: 

Po roce nám v Brně opět vypuklo vánočně tržní šílenství. Trhy máme v centru hned 2, jedny na svoboďáku a druhé na zelňáku. Jedny jsou tradiční a druhé ještě tradičnější.

Jelikož má Variable exklusivní smlouvu na černobílé focení Vánoc na Zelňáku, přinášíme vám pár fotografií z letošního zahajovacího dne. Chcete-li vidět fotografií více, můžete nakouknout zde.

Levitující pes, pravděpodobně synovec strýčka Fida

Kuk

Vzhledem k tomu, že nedočkaví fanoušci pana Ňuňátka již přešli od slov k činům, nemuhu nereagovat a raději zveřejnuji další fotku.

pan Ňuňátko
Demonstranti se dožadují více fotek pana Ňuňátka.

Oblečky pro psy u Denisy Nové?

Štítky: 

Přestože momentálně nefungujeme, je nám zcela jasné, že konkurence nikdy nespí. Tudíž pečlivě monitorujeme módní dění kolem sebe, prolézáme internety, nakukujeme do výloh, plížíme se v příkopech... prostě šmírujeme.

Na poslední ze šmíráckých výprav jsme zjistili zajímavou věc. Denisa Nová ve svém butiku v Brně začala prodávat oblečky pro psy. Nevěříte? Prohlédněte si přiloženou důkazní fotografii.

Inu, nedá se nic dělat, nemůžeme si prostě dovolit ignorovat poslední trendy. A když může Denisa Nová šít oblečky pro psy, my budeme šít oblečky pro kočku!

Pes nahlíží do katalogů oblečků pro psy Denisy Nové

Děda

Štítky: 

Abychom tu neměli zcela přeňuňátkováno, dnes z trochu jiného soudku. Tohle je děda pana Ňuňátka, který se, ehm, přijel podívat na pana Ňuňátka...

Stránky

Subscribe to RSS - foto