inspirace

Pinoženka

Štítky: 

Variable podporuje Pinoženku!

Pořádek musí být

Štítky: 

Máte-li pocit, že jste pořádkumilovní (já rozhodně ne), pak vězte, že proti Ursu Wehrlimu jste úplní žabaři.

The Art of Clean up

Tvor

Štítky: 

Tvor. Interaktivní svítidlo, aneb lampa, která hledá tmu. Nevíte-li, co to plácám, pak vězte, že jde o lampu přímo převratnou. Nesedí si totiž jen tak líně na stole, jak má většina obyčejných lamp ve zvyku, ale naopak se sama aktivně rozhlíží po svém okolí a hledá nejtemnější místo. Poté, co Tvor takovéto místo nalezne, nelení a vydává se vnést světlo přímo do jeho středu. Čímž se ovšem nejtemnější místo poněkud přesune a tak tvorovo hledání tmy nikdy nekončí.

Tvor pohlíží do temných dálek
Tvor a jeho autor, Jindřich Vodička
Na tvora přilákáte nejen děti...
...ale i krásné ženy.

3 důvody proč rád fotím psy

Štítky: 

Máte rádi psy? Ne, neptám se vás, jak často navštěvujete asijská bistra (nehledě k tomu, že v tom případě bych se ptal spíš na potkany).

Inu, já psy v podstatě až tak rád nemám. Teda, ne že by mi vysloveně vadili, ale abych si nějakého pořídil domů, to se nejspíš nestane. Ovšem docela rád je fotím. Proč?

10 důvodů proč mám rád typografii

Ne, počkat. Vlastně jen jeden...

DOX - centrum současného umění

Tak jsme si dnes udělali malý výlet do velké Prahy. Jeli jsme se jen tak na otočku podívat na nové Centrum současného umění - DOX. Svůj projekt Manop z cest za lidojedy na Západní Papuu tam právě vystavují Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein.

K vidění jsou zde jak velkoplošné fotografie (mimochodem nejde o klasickou reportáž, fotky jsou výborně výtvarně zpracované), tak sochy, které nutí k zamyšlení i úplné umělecké jelito, jako jsem já.

I Never Stop - Faithless

Štítky: 

Jedna (opět) nejmenovaná reklamní agentura nám zadala výrobu kostýmů vycházejících z klipu I Never Stop formace Faithless.

Subscribe to RSS - inspirace