aktuality

Hybridi

Štítky: 

Variable podporuje Hybridy. A to natolik, že se k nim dokonce část Variable přesunula!

Hybrid studio

Spustili jsme nový web

Štítky: 

Se slzou v oku oznamuji, že starý web se odebral do věčných lovišť. No, odebral. Trochu jsem mu pomohl. Ne že by mě vadilo jeho stáří či grafická úprava, leč byl přecijen překopáván moc často a stal se poněkud nepřehledným a náročným na údržbu.

Kupec benátský po vsetínsku

Štítky: 

Sice jsme letos z důvodu jiných radostí pro divadelní soubor Masarykova gymnázia ve Vsetíně kostýmy nepřipravovali, leč to nám nebrání v upozornění na jejich aktuální hru - tedy Kupce benátského, jehož premiéra se odehraje 17. 3. 2011. Více informací naleznete na stránkách souboru.

Pokud nám bude osud nakloněn, nejspíš bude náš vyslanec přítomen představení s fotoaparátem. Tudíž se připravte na várku rozmazaných tmavých zrnitých fotek.

Výprodej fototechniky

Štítky: 

Nějak se mi doma za těch pár let co fotím nashromáždila spousta starých analogových foťáků a nyní nastal čas některé z nich poslat dále. Aktuální inzeráty najdete zde, nicméně zatím tam toho moc není, teprve musím dát dohromady vše co k jednotlivým strojům mám (a taky ceny).

Nicméně alespoň zde napíšu seznam čeho se zbavuji, pokud by vás cokoli zaujalo, ozvěte se přes kontaktní formulář, případný konkrétní kus o který bude zájem urychlím :).

Ondrášek

Tak už se nám vykulil z pupíku! Nemám digitál a vyvolávat budu kdoví kdy, tak jsem Vám ho nakreslil!

Do odvolání zavřeno

Štítky: 

Tak, dočasně nic neprodáváme. Tudíž je z našeho webu prachsprostý blogísek (fuj). Navíc jsem to teď překopal opravdu narychlo, takže se můžete setkat s mírnými navigačními problémy, nefunkčními odkazy či lehkou nevolností. Pokud vás něco z toho postihne, dejte vědět, pokusím se to napravit. A možná něco přidám i do toho nyní zcela prázdného prostředního pruhu.

Pupík

Štítky: 

Zajisté vám neušel několikaměsíční výpadek v přidávání obsahu na našem webu. Inu, nedivte se. Máme teď trochu jiné radosti.

Nová kolekce již ve středu!

Štítky: 

Upozornění všem hadříkůchtivým ženám! Od středy zde bude k nalezení první část zcela nové, více či méně společenská kolekce.

Dnes Vám tímto nahazuji malou udičku a k tomu přidávám velkou radu - ve středu si raději přivstaňte, protože tahle kolekce zmizí opravdu rychle!

Omluvte výpadek, porucha není na Vašem přijímači

Štítky: 

Máte-li pocit, že na Vás tak trošku kašleme, když zde stále není nic nového k viděni, nedivíme se vám. Leč nemáte pravdu, dá se říci, že opak je pravdou. Čas na nové příspěvky nemáme, protože právě připravujeme úplně nový web.

Proč? Inu, na ten stávající jsme sice zvyklí, ale bohužel spolu se změnami v našem ateliéru poněkud přestal plnit svou funkci. Navíc díky pomalým, ale neustálým změnám ve struktuře se stal malinko chaotickým.

Vojtíšek

Štítky: 

Tak, důvod nedávných změn v ateliéru už je na světě. Jmenuje se Vojtíšek, na svět vyskočil 9. června v 16:15 hodin a na fotkách ho vidíte starého přesně 23 hodin a 15 minut.

Stránky

Subscribe to RSS - aktuality