obrázky

Sloňánek pro Peťku

Štítky: 

Protože nemáme digitál, tak je sloňánek naskenovaný.

slon na tričku

Betlém

Štítky: 

Jelikož nemáme žádné PF, posíláme Vám alespoň náš betlém který nakreslila Blanička!

Takže Všem krásné Vánoce, veselého Silvestra a vydařený celý rok 2011!

Ondrášek

Tak už se nám vykulil z pupíku! Nemám digitál a vyvolávat budu kdoví kdy, tak jsem Vám ho nakreslil!

slečna Mráček

Štítky: 

Blanička s obrázkem

Štítky: 

Protože Blanička občas kreslí veliké obrázky, ktere se mě pak nevejdou do skeneru (kdo by se s tím skenovat na 2x a pak dávat dohromady, že), přišlo na řadu alternativní řešení. Obrázek jsem Vám vyfotil a jako bonus se mi do záběru připletla i Blanička. A co barvičky? Inu, ty si budete muset domyslet.

Táňa

Štítky: 

Na procházce

Štítky: 

Ztráty a nálezy

Štítky: 

Za pár hodin to začne. Velké stěhování. Celý ateliér budeme muset nacpat do malého bytečku. Není divu, že mě Blanička nutí uklízet.

Takové uklízení, to je tuze nepříjemná věc. Ale světe div se, nese s sebou i jisté příjemné aspekty. Jaké? Inu, člověk například najde dávno ztracené poklady. Tedy alespoň člověk pořádkumilovný stejně jako já, který neviděl desku svého stolu již několi let.

DOX - centrum současného umění

Tak jsme si dnes udělali malý výlet do velké Prahy. Jeli jsme se jen tak na otočku podívat na nové Centrum současného umění - DOX. Svůj projekt Manop z cest za lidojedy na Západní Papuu tam právě vystavují Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein.

K vidění jsou zde jak velkoplošné fotografie (mimochodem nejde o klasickou reportáž, fotky jsou výborně výtvarně zpracované), tak sochy, které nutí k zamyšlení i úplné umělecké jelito, jako jsem já.

Všechno nejlepší v roce 2009!

Štítky: 

Po další z delších odmlk se opět hlásíme o slovo a spolu s Blaniččinou obrázkovou pinoženkou Vám přejeme co nejpříjemnější rok 2009.

Stránky

Subscribe to RSS - obrázky