grafický design

Luke, it's full of stars!

Štítky: 

Tohle mě napadlo včera v noci při mytí nádobí. Cca ve tři hodiny.

Návrh loga pro Slavkov u Brna

Štítky: 

Minule jsem sice vyhrožoval novým webem, ale protože je jeho realizace sotva v půlce, splním alespoň druhou část svých výhrůžek, tedy ukáži vám něco ze své dílny grafické.

Jedná se o návrh nového loga pro Slavkov u Brna, se kterým sice jistá agentura vyhrála výběrové řízení, leč slavkovští občané si z příčin neznámých užívají loga zcela jiného (k vidění na slavkovském webu).

Jménem růže

Z poněkud jiného než modního soudku je dnešní příspěvek a přesto je ukázkou naší práce. Pro nejmenovanou reklamku jsme ve spolupráci s naší dvorní modelkou fotili fotky pro kampaň na růžové víno Templařských sklepů. Takže výsledky naší práce už jsou vidět dokonce i na billboardech :).

PS: pokud uvidíte s naší modelkou podivný billboard s bílými pruhy, věřte že tyto nejsou záměrem a tiskárna za ně dozajista draze zaplatí.

Flashová hra

Štítky: 

Protože nešiju ani nekreslím, přihodím tentokrát něco z trochu jiného soudku.

Pro reklamku jsem dělal grafický návrh na flashovou hru se zimní a částečně vánoční tématikou. Bohužel vánoční ne zcela po česku, takže ježíška tam nenajdete. Ale dělal jsem co jsem mohl, takže tam nakonec nenajdete ani Santu, ale jen jednoho z jeho pomocníků.

Tak co, líbí se vám? A co byste řekli na nějakou hru s variable tématikou? :)

Subscribe to RSS - grafický design